Proč Myslivna Zlatník?

Rekreační oblast nabízí pestrou možnost aktivit. V zimním období je možno se věnovat sjezdovému lyžování, běhu na lyžích, skialpinismu, pěší turistice. V letních měsících se můžete věnovat cykloturistice, pěší turistice, houbaření, sběru lesních plodů a odpočinku na čerstvém vzduchu.

Myslivna Zlatník

 

Pěší turistika

Beskydy jsou krásné pro veškeré typy pěších tůr. Ve značených cestách protínající celé pohoří si vybere opravdu každý. Od lehkých vycházek po okolí pro méně náročné, rodiny s dětmi, tak po náročné výstupy na nejvyšší vrcholky Beskyd. Z méně náročných vybíráme například Bílý Kříž, Gruň, na slovensko-českém pomezí hotel Kysuca. Pro náročnější Lysá Hora, Slavíč, Travný, skautská mohyla na Ivančeně.

Cykloturistika

Beskydy jsou nejrozsáhlejším pohořím v české republice. Nabízejí nepřeberné množství cyklistických výletů pro rekreační i velmi náročné cyklisty. Trasy se střídají mezi asfaltovým a přírodním povrchem. Oblíbená cyklotrasa vede přes Visalaje, Masarykovým údolím k přehradní nádrži Šance, další nás zavede úbočím hory Travný na vrchol Prašivá, nebo přes Bílý Kříž na Bumbálku. Více informací cyklistika.beskydy.cz

Vyjížďky na koni

Kdo se rád dívá na svět z koňského hřbetu, může využít služeb okolních jízdáren.

Jízdárna skalický dvůr - www.skalickydvur.wz.cz

Pension jízdárna - www.pensionjizdarna.cz

Jízdárna Malenovice - www.jizdarna-malenovice.com

Golf

Milovníci nebo zájemci o golf si můžou vyzkoušet golfová hřiště v nedalekém okolí.

Golf&Ski Resort Ostravice - 18-ti jamkové hřiště, www.ostravice-golf.cz

Prosper Golf Resort Čeladná - 36-ti jamkové hřiště, www.prosper-golf.cz

Hotel Golf Šilheřovice - 18-ti jamkové hřiště, www.hotelgolfsilherovice.cz

Beskydská Golfová Ropice - 18-ti jamkové hřiště, www.beskydgolf.com

 

Napište nám